X
جلسه معارفه رایگان
این جلسه به مدت 30 دقیقه بوده و به صورت رایگان می باشد تا شما بتوانید با کوچ خود ارتباط برقرار نمایید همچنین بعد از اتمام این جلسه شما می توانید تعداد جلسات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید
رزرو جلسه
مدت هر جلسه یک ساعت بوده و بهتر است در روز های متفاوت باشد پس از انتخاب تمامی جلسات می توانید پرداخت را انجام دهید
ادامه خرید تکمیل سفارش
 • سیستم آموزشی معتبر به همراه پشتیبانی علمی و اجرایی منحصر به فرد:
   


  آموزش های استاندارد:
  دوره آموزشی کوچینگ که به مدت ۶۰ ساعت، 11 صلاحیت مورد تایید فدراسیون جهانی کوچینگ ICF را به صورت کارگاه های تئوری و عملی با ویژگی های منحصر بفرد برگزار می شود.


   
  اختصاص پشتیبان علمی:
  پس از شروع دوره، یک نفر از فارغ التحصیلان موسسه که از نظر علمی مورد تایید می باشد، به عنوان پشتیبان علمی در کنار دانشپذیران قرار گرفته تا به سوالات آن ها پاسخ دهد.

   

  اختصاصی پشتیبان اجرایی:
  پس از شروع دوره، دانشپذیران در گروه های 4 نفره تقسیم شده و به یک پشتیبان اجرایی اختصاص داده می شود تا مهارت های آموزشی را با دانشپذیران تمرین کرده و رفع اشکال کنند.

   

  جزوه های آموزشی علمی و تخصصی:
  همزمان با شروع هر ترم، فایل جزوه علمی مرتبط با آن ترم به صورت رایگان برای هر دانشپذیر ارسال می شود.


   
  برگزاری جلسه کوچینگ تمرینی:
  بعد از پایان ترم دوم و شروع ترم سوم آموزشی، دانشپذیر آشنایی کلی با روال و فرآیند کوچینگ به دست آورده و هر دانش‌پذیر موظف است بعنوان کوچ 12 جلسه تمرینی خود را با دانش‌پذیران همسطح و هم گروه خود یا دانش‌پذیران سطح پایینتر برگزار کرده تا آمادگی لازم را جهت شرکت در آزمون گواهینامه کسب کند.
   


  اختصاص جلسه کوچینگ به هر دانشپذیر:
  همزمان با شروع دوره، به هر دانش‌پذیر یک کوچ حرفه ای معرفی می گردد که میتواند 6 جلسه کوچینگ با موضوع شخصی دانش‌پذیر برگزار کند.
  همچنین پس از ورود به ترم دوم، دانش‌پذیر موظف است 6 جلسه کوچینگ بعدی خود را به عنوان مراجع با کوچ سطح بالا برگزار کند و به بهره وری لازم برسد.
   


  برگزاری جلسات تمرینی پیش از آزمون:
  دانش‌پذیر می تواند پس از طی دوره اموزشی و شرکت در کارگاه های پایان دوره، با برگزاری جلسات تمرینی تحت نظارت پشتیبان علمی خود به آمادگی لازم دست پیدا کند.
   
   

  آزمون گواهینامه:
  پس طی کردن روال آموزشی، دانش‌پذیر آمادگی خود را برای شرکت در آزمون گواهینامه به واحد آموزش اعلام می نماید. هر دانش‌پذیر3 مرتبه فرصت دارد که به صورت رایگان در آزمون شرکت کرده شرکت کرده و صلاحیت های لازم را احراز نماید.
  پس از احراز11 صلاحیت، دانش‌پذیر موفق به دریافت گواهینامه معتبر شده و به جمع کوچهای سطح یک می پیوندد.
   


  همکاری با موسسه به عنوان کوچ حرفه ای:
  در صورتی که دانش‌پذیر مایل به همکاری با موسسه باشد میتواند در دوره منتورینگ شرکت کرده و پس از قبولی در این دوره، با کسب عنوان کوچ حرفه ای به عنوان کوچ طرف قرارداد موسسه وارد همکاری شود.  جهت دریافت مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید.
footer logo

با عنایات حضرت حق و از سال 94 ، فعالیت تیم مرکز آموزش کوچینگ ایران تحت عنوان “کوچینگ دانش بنیان” آغاز گردید. در طول این مدت تیم حرفه ای در جهت بومی سازی این دانش شکل گرفت و فعالیت های زیادی انجام شد. در سال 96 این مرکز فعالیت خود را... ادامه مطلب

در صورت داشتن هر گونه سئوال ، انتقاد و پیشنهاد کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند. با ما تماس بگیرید.
آدرس : مشهد - خیابان احمد آباد - راهنمایی 20/1 - پ 28 ساختمان آرمان واحد 6
دفتر مرکزی : 38469020-051
واحد ثبت نام : 9020 011 0919
واحد جلسات : 747 8000 0919
واحد روابط عمومی : 68 600 70 0919
واحد آموزش : 6540 890 0919

طراحی پوسته گرافیکی توسط امید عطایی | پیاده سازی و توسعه پورتال توسط شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق
اینستاگرام فراکوچ
ارتباط با واحد ثبت نام
گزارش خرابی
دانلود پکیج رایگان
دوره های آموزش کوچینگ
اشتراک لینک صفحه